Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2018

Listopad 2018

Otevřené mistrovství mládeže a juniorů Českého klubu německého ovčáka na Bedeii v Kroměříži. Niky s Tarou startovaly v kategorii ZVV1. Stopu posuzoval pan rozhodčí Barát, poslušnost a obranu paní rozhodčí MVDr. Jana Glisníková. Obranu figuroval David Polzer. Holky se umístily na 4. místě.

Říjen 2018

Mistrovství mládeže a juniorů stopařů ČR v Albrechticích u Českého Těšína. Niky s Tarou startovaly v kategorii FPr1 a FPr2 a v celkovém součtu zvítězily. Stopu podle 1 posuzoval pan rozhodčí Ing. Radovesnický a stopu podle 2 pan rozhodčí Klapal. Tuto stopu kladl Ivan Lahuta.

 

Říjen 2018

Mistrovství mládeže a juniorů MSKS na Zbraslavi. Niky s Tarou startovaly v kategorii SPr1, kterou posuzoval pan rozhodčí Barát a figuroval ... Holky tuto kategorii vyhrály.

 

Září 2018

Výběrová soutěž na Mistrovství mládeže a juniorů stopařů v Pardubice-Nemošice. Niky s Tarou startovaly v kategorii FPr1 a zvítězily. Stopu posuzoval pan rozhodčí Čákora.

 

Srpen 2018

Místrovství mládeže a juniorů ČR v České Třebové. Niky s Tarou startovaly v kategorii ZVV1 a umístili se na 3. místě. Poslušnost a obranu posuzoval pan rozhodčí Čákora, obrany figuroval Pavel Soukop a Jiří Bravenec

 

Květen 2018

Výběrová soutěž na Mistrovství republiky mládeže a juniorů ve sportovní kynologii v Havířově. Niky s Tarou startovaly v kategorii ZVV1 a získaly 3. místo. Složením limitu zkoušky se kvalifikovaly na MMČR 2018. Stopy posuzoval pan rozhodčí Ing. Radovesnický, plac posuzoval pan rozhodčí Košťál. Obranu figuroval Pavel Soukop a Jiří Bravenec. 

Duben 2018

Výběrová soutěž pro MČR IPO3 v Bochovicích. Nastoupila jsem s Asterixem, stopu posuzoval pan rozhodčí Jaroslav Petráček, získali jsme 83 bodů. Poslušnost posuzoval pan rozhodčí  Miroslav Ryneš , bohužel Asterix nepustil aport a byli jsme diskvalifikovaní.

Na fotografii bratři Asterixe Balboa Moravská kometa 8. místo a Areck Moravská kometa 10. místo. Gratulujeme.

TOPlist