Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2017

Září 2017

Nikolka s Tarou se zúčastnily výběrové soutěže na MMČR stopařů v Albrechticích u Českého Těšína. Holky nastoupily do kategorie FPr3. Závod posuzoval Ing. Radovesnický a stopu našlapala Saša Dobrovičová. Stopy byly položeny na trávě. Niky si vylosovala první stopu ve své skupině. Pan rozhodčí stopu ohodnotil za 85 b. V celkovém pořadí holky skončily na 5. místě. Splněním limitu zkoušky si zajistily postup na MMČR stopařů a navíc je to první trojková zkouška, která se Nikolce podařila složit.

Srpen 2017 

Něco málo z našich letních tréninků a pohody.

Červenec 2017

Užíváme si dovolenou smiley

Červen 2017

Nikolka s Tarou se zúčastnily závodu Junior Open ČMKU ve Zbraslavi. Soutěžily v kategorii ZVV1, kterou posuzoval pan rozhodčí Vávra. Taruška hárala, ale na jejím výkonu to poznat nebylo. Ze stopy, která byla položená na trávě, si  holky za větrného počasí odnesly 94 bodů, z poslušnosti 91 bodů a z obrany, která byla pěkná a razantní, 93 bodů. Obranu odfiguroval Vojtěch Konečný. 

 

 

Duben 2017

Cíle se mají plnit. Jeden z nich jsme si včera splnili. Asterix Moravská kometa (Ari Anilorak x Scoot Favory Cross), můj chlupatý ďábel, složil zkoušku IPO3. Než začnu s výčtem bodů, musím poděkovat všem přátelům, kteří mi s přípravou na tuto zkoušku, a nejen na ní, pomáhali a pomáhají. V první řadě letí poděkování chovatelce Mirce Marcišinové , díky které mám tohoto mého vlkošedého šílence a musím říct, že když jsem si ho vybírala, tak jsem vůbec netušila, kolik energie sbalené na cesty v té malé chlupaté kuličce nakonec bude. A samozřejmě ti Miru děkuji za všechny ty hodiny a hodiny, které si s náma strávila, když jsi mi předávala své zkušenosti z tréninků a věnovala si se nám. Dál letí obrovské děkuji figurantovi Pavlu Soukopovi, Pavle udělal si s ním velký kus práce na obranách, klobouk dolů, Rix se moc uklidnil a spolupracuje, což mě neskutečně těší. Speciální poděkování patří mojí parťačce Martě Štulpové , za pomoc s přípravou poslušnosti, hlavně chůze u nohy. Marti, díky za skvělou spolupráci, díky za všechny tréninky, nespočet času tráveného na place a na poli a doufám, že budeme i nadále takhle fungovat  Spoustu pusinek letí mojí dceři Nikolce, zlato moje, tak to máme doma a vidíš, Rixík je docela šikovnej  Velké děkuji letí Zbyňkovi Novákovi a Saši Dobrovičové , za dva perfektní stopařské semináře, které jsme s nimi absolvovali. Rix se na stopě neskutečně uklidnil, pracoval precizně a na bodovém hodnocení to bylo tuze znát. Velké poděkování patří Áje Nymburské  za možnost tréninků na cvičáku ve Svitávce, protože když není kde trénovat, je to velmi špatné. Poděkování patří celému týmu z KK Neředín, kde jsme si zkoušku mohli složit a kam můžeme jezdit trénovat obrany i poslušnost. Zkoušku jsme složili na známku velmi dobrou v celkovém součtu 273 b, posuzovala rozhodčí Monika Prokopová. Stopa 99 b, pro mě nádherná práce. Poslušnost 84 b, bez odložení v sedě, překusy na aportech, třetí povel na ulehnutí na vysílačce, obrana 90 b, pro mě krásná, razantní obrana, ztrátové body hlavně za pomalejší pouštění a neposlušnost na posledním bočním doprovodu. Stopu nám nádherně našlapal Pavel Soukop a taktéž nám skvěle odfiguroval obranu. 

 

TOPlist